Kinijos parko pareigūnai surado būdą, kaip neleisti žmonėms ilgai sėdėti ant Yantai parke įrengtų suoliukų, – įmontuodami plieninius dyglius su mokamu laikmačiu.
Kiekvienas parko lankytojas, pageidaujantis pasėdėti ant parke įrengtų suoliukų, nuo šiol privalo susimokėti, įmesdamas monetų į prie suolo įtaisytą laikmatį. Sėdėjimo laikui pasibaigus pasigirsta perspėjimas ir dešimtys aštrių dyglių išnyra iš suolo dugno, priversdami pakilti net ir pačius tingiausius.
Dygliai yra per trumpi, kad padarytų rimtos žalos žmogaus sveikatai, bet pakankamai ilgi atbaidyti užsisėdėjusius.
Parko valdytojai šią idėją pasiskolino iš vienos meninės instaliacijos Vokietijoje, kur skulptorius Fabian Brunsing, protestuodamas prieš komercinį šiuolaikinį gyvenimą, sukūrė ir pristatė panašų suoliuką. Bet tuomet menininkas net negalėjo numatyti, kad netrukus tokia praktiška šalis kaip Kinija, gali panaudoti jo idėją realioje aplinkoje.
Savaitgaliais, kai milijonai žmonių bando pabėgti iš knibždančių Kinijos miestų, šalies parkai būna perpildyti. Valdžia nusprendė, kad parkuose įrengus tokius suoliukus, jais lankytojai galės dalintis po lygiai: t.y. sustabdys žmones nuo ryto iki vakaro sėdėti ant vieno ir to pačio suolo.