Kartais net sunku patikėti, kaip vienas žmogus sugeba pakeisti visą, jį supančios aplinkos, likimą. 86 metų karo veteranas Huang Yung-Fu beveik visą savo gyvenimą nugyveno pilkame Taičungo miesto pakraštyje, kur nuo 1940-ųjų buvo įkurdintos kareivinės. Bėgant metams, karininkų bendruomenė plėtėsi ir pamažu vietovė peraugo į nuolatinę gyvenvietę. Bet deja ji kentėjo nuo įprastinių pramoninio miesto problemų: buvo apleista, purvina ir visiškai nepatraukli. Vienu metu ją netgi norėta nugriauti, bet laimei to neįvyko. Ir, jei šiandien apsilankytumėte joje, pastebėtumėte, kad gyvenvietė panaši į nepaprastą ir spalvingą paveikslą, kasdien sutraukiantį tūkstantines marias turistų, tik dėka Huang Yung-Fu.
Norėdamas kažką įdomaus ir naudingo nuveikti, prieš porą metų savamokslis Huang‘as paėmė į rankas teptuką ir vaivorykštės spalvomis išmargino savo gyvenamąsias valdas. Gautu rezultatu buvo toks patenkintas, kad nekaltas susidomėjimas tapyba netrukus išsiliejo į didelę aistrą ir išsiplėtė į apleisto rajono gatves.
Siauros gatvelės ir jas supančios trobelės pasipuošė paprastais Huang‘o piešiniais. Sienose atgijo gyvūnai ir paukščiai, televizijos personažai ir aborigenai…
Ryškios spalvos, formų paprastumas Huang‘o tapybai suteikė patrauklumo ir netrukus ėmė traukti aplinkinių dėmesį. Nusenusios kareivinės pamažu pavirto į nepaprastai gražią ir gyvą turistinę Taivanio įžymybę.
Šiandien niekas nedrįsta suabejoti, kad Huang‘o pasiekimai yra neįtikėtini. O Huang Yung-Fu būdamas patenkintas, kad tiek daug žmonių įvertino jo triūsą ir toliau margina pilkus gyvenvietės kampelius.