Chamarel kaimas, Mauricijaus pietvakariuose, gali pasigirti net dviem gamtos stebuklais: kerinčiu Chamarel kriokliu ir neįtikėtina septynių spalvų žeme.
Chamarel žemė, nusidriekusi tarp Juodosios upės ir Morne viršukalnės yra ypatingai neįprasta. Nedidelėje vietovėje kopas primenančios kalvos yra susiformavusios iš vulkaninių uolienų, atvėsusių prie skirtingų temperatūrų, sudarė gražius spalvotus raštus. Tai vienintelė vieta žemėje, kur vienoje vietoje galite išvysti visas septynias žemės spalvas. Ruda, rausva, violetinė, mėlyna, žalia, oranžinė ir gelsva – visos atsiveria prieš Jūsų akis. Iš pradžių atrodo, kad tai nerealu ir tai tik šešėliai, žaidžiantys kopų pašlaitėse, piktdžiugiškai krečiantys gudrybes, akims kurdami įvairių spalvų iliuziją. Bet netrukus paaiškėja, kad būtent šešėliai tėra iliuzija, o spalvos – realios.
Per bėgančius tūkstantmečius uolos pavirto smėliu, o lietus ant spalvotos žemės išraižė nuostabiausius raštus. Šis smėlis turi dar vieną neįtikėtiną savybę – suformuoti atskirų spalvų sluoksnius. Spalvos čia kuria tikrą spalvų simfoniją ir nesimaišo su kitomis spalvų grupėmis. Net jei paimsite į delną visų septynių spalvų smėlį ir jį kruopščiai sumaišysite, po kelių valandų kiekviena smėlio dalelytė vėl paslaptingai prisijungs prie savo spalvų grupės, sudarydama tvarkingą spalvų spektrą. Tiesiog neįtikėtina.
Įsitaisiusi vidury didelio ir tankaus miško, žalios augmenijos apsuptyje, septynių spalvų žemė yra pagrindinė Mauricijaus turistinė įdomybė. Siekiant išsaugoti kopas ir apsaugoti jas nuo turistų daromos žalos, vietovė buvo aptverta, o turistai gali pasigėrėti šiuo gamtos stebuklu nuo įrengtų apžvalgos aikštelių.